Vetřelec

15. června 2016 v 15:00 | Lefíček (Wisky)
Tak k nám přibyl Kvído.
Je to takové malé chlupaté stvoření, samá noha, samej chlup. Je zrzavej a děsně drzej. Dokonce na mě i syčí! Na mě! Mohla bych mu dělat mámu, ale ten malej gauner se nenechá ani očuchat aniž by se na mě nesnažil skočit a ještě se pak diví, když dostane výchovnou. Když na něj zasyčím já dostanu viks od těch dvou co se mi starají o misku.
Mimochodem zase mi koupili ty hnusný konzervy a hrozně se diví, že je pořád nežeru. Copak jsem popelnice? Za to ten malej zrzoun sežere na co přijde. Dostává do mističky paštiku, co má prej hrozně moc masa, ale ukrutně smrdí a on tu misku nejenže sní, ale on jí sní hned a ještě ji vylíže dočista! To já bych teda nikdy neudělala. Taky jsem ho viděla, jak tý mojí ,,paničce" (jediným skutečným pánem jsem tady já, to je snad jasný ne) šplhá kvůli tý paštice po noze, když mu to připravuje do misky. Takhle vokatě se zajímat o jídlo, to svědčí jedině o tom, že je to opravdu bambulák.
Abych nezapomněla, taky se mě snaží trumfnout ve vítání. Oxiduje tady teprva týden a už si myslí, že může běhat ke dveřím vítat pány z práce. A dokonce se mě snaží předběhnout. Naštěstí oni moc dobře ví, kdo je jejich jednička ( a taky že bych byla hoodně dlouho uražená) a tak vždycky první muchlovačku dostanu já.
A prej nás čeká stěhování, mno doufám, že bez zrzouna.
W.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama