Červenec 2016

Stěhování národů

25. července 2016 v 15:23 | Wisky
Takže jsme se přestěhovali. A hádejte co! Zrzoun taky! A ještě jel celou cestu na volno. Válel se na klíně zatímco já musela potupně sedět v přepravce. Tak jsem nasadila stávku, tvářím se tragicky a hraju to na stres ze stěhování, schovávám se pod postelí a nebo v krabici a to by jste koukali jak se můžou najednou učíčat, aby si mě pozitivně naklonili.
Zrzoun to má jako obvykle na praku. Od sousedů sem chodí dvě děti a ten je blahem bez sebe. Přetrhnul by se v té honbě za čímkoliv. Z toho nikdy distingovaná kočka nebude.
V noci jsem se rozhodla, že je na čase se porozhlédnout po tom novém bydlení. Všichni včetně Zrzouna spali, tak jsem vyrazila. No dlouhá procházka to nebyla. Hned první dveře byly zavřené a ani moje opakováné ducání do nich nezabralo, jen se vzbudil Zrzoun. Šla jsem zase trucovat.
Ráno byly dveře otevřené. No to už mě nezajímá, budu trucovat minimálně do odpoledne. Počet krabic se sice značně snížil, ale ještě to na schovku stačí. Nevím proč, ale ta moje holka z nich vůbec nemá radost. Naopak kdykoli nějakou vyprázdní a já se do ní konečně pohodlně vejdu, tak ji hned háže oknem pryč. Vůbec nemaj pochopení pro kočičí duši. Vůbec od té doby co jsme opustili naši garsonku mám pocit, že se mi zbláznili.
Stěhování zdar.